İMSİAD HABERLER

Uludağ Üniversitesi ile Paydaş Olduğumuz Güvenli İnşaat İçin Bilinçli Kadro Hibe Projesi Açılış Toplantımıza Katıldık

Uludağ Üniversitesi ile Paydaş Olduğumuz Güvenli İnşaat İçin Bilinçli Kadro Hibe Projesi Açılış Toplantımıza Katıldık şeridi ve şu metinle paylaşır mısınız: Peşi sıra gelen covid 19 dalgalarının dünyayı ve ülkemizi etkisi altına aldığı günümüzde, bahanelere prim vermeden inşaat sektörü olarak, üretmeye, istihdama devam ediyoruz. Bugün de burada işbirliği protokolümz olmasından memnuniyet duyduğumuz Uludağ Üniversitesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Güvenli İnşaat İçin Bilinçli Kadro hibe projesinin açılış toplantısı için toplanmış olmaktan duyduğumuz memnuniyeti özellikle paylaşmak isterim.
Zor günlerden geçtiğimiz böylesi bir dönemde bu hibe projesi ile, derneğimize, inşaat sektörüne, Bursamıza ve Uludağ Üniversitemize duyulan teveccüğden son derece gurur duyduk.
Bursa inşaat sektörünün çatı örgütü olan İMSİAD olarak, en çok önem verdiğimiz konular arasında yer alan eğitim, üniversite sanayi işbirliği ve iş sağlığı ve güvenliği konularının hepsini birarada bulunduran Güvenli İnşaat İçin Bilinçli Kadro hibe projesini son derece önemsiyoruz.
Ülkemiz ve sektörümüzün gündeminden iş kazalarını çıkarana kadar, bu konu hakkındaki hassasiyetimizi sürdüreceğiz. Güvenli İnşaat İçin Bilinçli Kadro hibe projesi ile Bursamıza ve sektörümüze kazandırılacak olan dijital eğitim merkezinin insanlara beş duyularından birini kaybetmeyi güvenli bir ortamda deneyimleterek iş kazaları konusunda farkındalık yaratması ve diğer bilinçlendirici çalışmalarının önemli kazanımlar sağlayacağına inanıyoruz.
Güvenli İnşaat İçin Bilinçli Kadro hibe projesi için değerli katkılarından ötürü, sayın rektörümüze, proje koordinatörlüğündeki Nurettin Yamamkaradeniz, Hüdayi Taşcı ve Mehmut Sami Döven hocalarımıza, dijital eğitim merkezinin inşaatına destek veren değerli hayırsever üyelerimize ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyor, projenin hayırlı olmasını diliyoruz.

EN SON HABERLER