Gecmiş Dönem Başbakan Yardımcımız, İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve Bursa Milletvekili Sn. Hakan ÇAVUŞOĞLU’nu Derneğimizde ağırladık. Kendilerine teşrifleri ve verdikleri değerli bilgiler şükranlarımızı sunuyoruz.
![](https://www.imsiad.org.tr/wp-content/uploads/2023/10/1-2-300x200.jpeg)
İmsiad Haberler
İMSİAD’DAN GENÇ MÜHENDİSLERE SICAK KARŞILAMA…
İNŞAAT MÜHENDİSİ ADAYLARI BARETLERİNİ TAKTILAR… İMSİAD YK BAŞKANI ŞEREF DEMİR’DEN GELECEĞİN MÜHENDİS VE MÜTEAHHİTLERİNE TAVSİYELER…